top of page
Pink Theme Bouquet
Kateřina Rae logo

Ceremonialistka, snová koučka, spisovatelka, soundhealerka, moderátorka, maminka tří dětí.

Kateřina Rae
Pink Theme Bouquet

"Cesta transformace, cesta změny je nevyhnutelná, tak přestaňme se bát a vydejme se na ni."

11.jpg

Ceremonialistka

Rituál nám pomáhá se zorientovat v životě. Zastavit se a uvědomit si, kde jsme a kým jsme. Náš život je plný proměn, momentů kdy potřebujeme ukončit staré a otevřít se novému v různých oblastech našich životů a k tomu slouží rituály.

Jako ceremonialistka tvořím lidem na míru rituály, které oživují jejich životy. 

Snová koučka

Náš život se skládá ze dvou částí, té co žijeme přes den a té co žijeme v noci. Obě jsou stejně důležité a vzájemně se podporují a doplňují. Jelikož je pro mě od malička přirozené lucidně snít a dokáži se skvěle orientovat ve snové symbolice založila jsem projekt Dream Reel Academy v rámci kterého učím lidi jak aktivovat svoji snovou paměť, jak se ve snech vyznat a umět si z nich brát cenné zprávy pro svůj denní život, také jak vědomě snít.

220929_Biotic (40 of 25).jpg
220807_Katerina_WildCoco (15 of 40) (1).jpg

Spisovatelka

Mojí vášní je psaní, a proto jsem vydala již pět knih. 

 Tři příběhy o Astrálkovi, pohádka pro dětskou duši v každé z nás.

Mysteriózní příběh o vzniku temnoty a chanalingové posleství rozamitých bytostí, spojené s mým osobním lidským příběhem v knize Sirius strážce brány.

Zápisník vděčnosti a osobního rozvoje.

Online jsou k zakoupení již jen dvě.

Pink Theme Bouquet

"Svůj život máme ve svých rukách, když přijmeme zodpovědnost za to co se nám v životě děje, přináší to jak úlevu a chuť tvořit, ale tak i velkou dávku upřímnosti k sobě samému, která nemusí být vždy lehká, ale je osvobozující."

Sound Healerka

Ve svých 20 let jsem nastoupila na studium přírodní medicíny. Od té doby jsem se naučila mnoho druhů terapií. Hudební lázně jsou mému srdci nejbližší a proto jsem je zakomponovala do meditací, které tvořím pro lidi jak osobní na míru, tak veřejné online, nebo na různých eventech a retreatech. 

221016_WC_Secretevent (11 of 63) (1).jpg
221204_WC_Vanoce (99 of 150).jpg

Moderátorka

Vždycky mě fascinovalo moderátorství a tak jsem se rozhodla již ve svých 15 letech začít tuhle disciplínu studovat. S přáteli jsme založili internetovou televizi Czech Spirit v rámci které jsem moderovala živé eventy a rozhovory. Po skončení tohoto projektu jsem zůstala u moderace evnetů které nadále pořádáme a tento rok chystám spustit podcast. 

Maminka 3 dětí

Trochu překvapeně jsem ve svých 21 letech zjistila že mě život volá do role maminky. Od té doby se moje děti staly mými mistry a učí mě hodně pravdy o sobě samé a o životě. Vím, že jde žít rodičovství jednoduše a proto jsem se rozhodla založit projekt v rámci kterého jsem sdílela své tipy jak na to. Projekt je již u konce, ale videa jsou stále online ke shlédnutí. Zároveň pro těhotné ženy, maminky ale i oba rodiče stále pořádám živé akce.

476_tmalycz_20220826.jpg
Návrh bez názvu (5).png

Jednoduše spolu
TRINITY

Spojila nás práce v projektu svetnice.com . 

Poznali jsme jedna druhou a rozhodli jsme se i po skončení naší spolupráce ve světnici jít spolu dál. Rozhodli jsme se založit projekt který nás bude bavit a přinášet hodnoty kterým věříme. Projekt ve kterém uplatníme indiánský způsob vedení. V rámci trinity tvoříme workshopy, rituály, tance, rodové rituály, čas pro ženy, matky, rodiny, retreaty a další..

Pink Theme Bouquet

"Miluju žít život na plno. Miluju tvořit a inspirovat. Miluju možnosti, které naše doba přináší. Věřím, že když jen trochu chceme můžeme to po čem ve svém srdci toužíme."

bottom of page