top of page

Kniha Sirus Strážce brány

Autoři : Kateřina Rae, Karel Báťa

Ilustrace : Adam Mauré

Kniha Sirius a Kateřina Rae

Příběh, který tě vtáhne svojí sílou, autentičností a dobrodružstvím

Příběh z hvězd

Sirius je bytost, která přináší příběh o zrození temnoty. Zdůrazňuje však, že je to jeho varianta reality, která není platná pro všechny, ale může rezonovat se spousty z nás. Díky tomuto příběhu přináší pochopení temnoty a její integraci v každodením životě.

Sdílení Kateřiny a Karla

Moje životní cesta byla plná rozmanitosti. Již od malička jsem prožívala barevný způsob vnímání světa. Díky mé odlišnosti jsem nebyla plně chápána a tak jsem své dary uzavřela. Díky tomu nastoupila temnota do mého života (anorexie, bulimie, sebevraždy, drogy..) ze kterých jsem se postupně uzdravila a proměnila jsem tyto zkušenosti v cenné dary, které mi dnes slouží na mé cestě práce s lidmi. Svůj pestrý příběh sdílím v knize plně autenticky.

Karel sdílí : O tom jaká byla jeho cesta k chanalingu a k Siriovi, a co vše on s ním prožil se dočtete v jeho příběhu. 

Chanalingová poselství

Chanalingové příběhy od rozmanitých bytostí jako jsou např. Jednorožci, skřítkové, mořské pany, víly, draci...

Každý z nich nese určité sdělení a inspirativní moudrost.

Nech na sebe promluvit obsah knihy

Tato kniha vypráví příběh o stvoření mocných bytostí, které tvořily i ničily světy. Na Siriu započala společná cesta láskyplných a temných, jejímž cílem je pozvednout vědomí v celém vesmíru. Z lásky světla a temnoty byla stvořena i planeta Země a všichni její obyvatelé.

 

V knize sdílíme své zkušenosti s komunikací s neviditelným světem, mimozemskými bytostmi i bytostmi bájí a pohádek, jako jsou dračí, vily, jednorožci. Sdílíme praktické informace o tom, jak mohou tyto bytosti pomoci i tobě. Bytosti nabízejí svou podporu a láskyplné vedení v složitých životních situacích, léčivou energii či kódy pro transformaci DNA. Stačí otevřít své srdce zázrakům.

bottom of page