top of page

Karty pro život

Karty pro Život ti přinesou 25 unikátních channelingových poselství. Budou zrcadlem tvého sebepoznání a inspirují tě k nadcházejícím každodenním i životním rozhodnutím. Dodají ti vedení a podporu na tvé životní cestě, posílí důvěru v život. Dalším jejich darem je léčení a uzdravení. Ukáží ti vnitřní pravdu, která ti dříve mohla být skryta. Kéž jejich vibrace lehkosti a jasnozření obohatí tvůj život.

Karty pro Život
211121_Katerina_DenProZivot-9_edited.jpg

Karty pro život

Milý člověče, naslouchej poselství, které ti v kartách přijde, svým srdcem. Právě teď se stáváš součástí faktu splněných snů a potvrzení, že život je přátelský a podporující. Stáváš se součástí radosti, naplnění a lásky.
 
Mně je obrovskou ctí, že se teď karty budou stávat tvým průvodcem a inspirací v životě.
Přeji ti, ať tě karty vedou na tvé životní cestě s božským načasováním a absolutní podporou.
Je velkým uměním uvolnit se a nechat se vést. Uvolnit se a důvěřovat životu, že nás vede tím správným směrem. Skrze karty k tobě bude život promlouvat. Život, elementy, nanebevzetí mistři, dolní svět a různé bytosti. 

 

Kateřina Rae

Součástí karet je  6 medtiací

Jak pracovat s kartamy?

1. Vytvoř si krásný a rituální moment

Zapal svíčky, pusť si svou oblíbenou hudbu, vezmi si něco krásného na sebe, vytvoř oltář pro práci s kartami a postupně se s nimi seznam.

Práce s kartami
Karty pro Život

2. Polož otázku

Můžeš si položit otázku a vyložit si jednu kartu jako jasnou odpověď. 

Zároveň můžeš vykládat do kříže, nahlédnout do minulosti či budoucnosti.

3. Nech se vést

Karty nesou poselství i v symbolech na obrázcích. Promlouvají tedy už jen svým obrázkem a všemožnými symboly, které na kartě můžeš najít. Někdy jsou pečlivě skryty a odhalí se jen když jsi na ně připraven. Můžeš se tedy nechat vést textem, nebo obrázkem, anebo obojím.

Sdílení s Kartami pro Život
Sdílení

4. Užij si to se svými blízkými

Vykládání karet se skvěle hodí pro ženské setkávání. Když si s kámoškama chcete rozšířit úhel pohledu na to, co právě řešíte.

Pár slov o kartách od autorky

10 témat, 10 odborníků, 10 podcastů pro tebe jako dárek z konference DEN PRO ŽIVOT

bottom of page