top of page

Eshop

Astrálek je pohádka pro dětskou duši v každém z nám. Vypráví příběh o Filipovi, který zemřel na planetě Zemi a po smrti si vybírá další život v těle moudráka. Jelikož je spjatý se Zemí neustále srovnává jaký je to rozdíl mezi životem tam a tady a jak by se mohl inspirovat z nabití moudrosti, kdyby ještě zůstal člověkem. 

Příběh je plný dobrodružství a inspirace.

 

Kniha Sirius strážce brány je velmi specifická literatura. Jedná se o tři linie příběhů. Jako první promlouvá Sirius, je to chanaling vesmírné bytosti která s námi sdílí velmi poutavý příběh o vzniku temnoty. V druhé kapitole se můžete inspirovat skrze chanalingy různých bytostí jako jsou např. Víly, mořské pany, jendnorožci, draci a další.
Ve třetí kapitole se dočtete příběh autorky Kateřiny Rae a jejího velmi pestrého života, který byl plný pádů i vzletů. Jak se žije s hypersenzitivou a otevřeným intuitivním viděním, Kateřina velmi upřímně sdílí. Na závěr své slovo také připojuje Karel Báťa, který pomohl tisku knihy. Jaký je jeho příběh spojený s knihou a jak jemu se žije poté, co se díky Kateřině začal s bytostmi více promlouvat? 
Celá kniha je protkaná silnými ilustracemi, které v člověku zanechávají hluboký dojem po jejich dělším nahlížení. 

Karty pro život jsou tu jako balíče inspirace a vedení pro váš život. 

Pokud v sobě máš nevyřešené otázky, potřebuješ nasměrovat, nevíš si rady, tak si můžeš vytáhnout kartu a zjistit, že odpověď přichází přímo tobě na míru a dostáváv se ti přesného vedení, které v tu chvíli potřebuješ. 

Dream Reel Academy

ti přinese probuzení snové paměti, praktické tipy na zlepšení spánku, jak na nespavost, jak porozumět svým snům, tak aby přinášely faktické obohacení pro můj denní život. 

Snová terapie pomáhá se v sobě lépe orientovat a chápat svoje denní prožitky. Díky porozumění svých snů můžeš zkvalitnit svůj život.

bottom of page