top of page
211021_KaterinaAtrey_svatba_oslava-18.jpg

Maminka tří dětí

Mateřství je pro mě v životě obrobvským darem. Jsem velmi šťastná, že můžu být pečující maminkou pro dva syny a jednu dceru. Každé z početí, těhotenství i porodů pro mě přineslo velké změny. Ke každému z dětí se pojí rozmanité příběhy. Ušla jsem v mateřství velký kus cesty od porodního traumatuk extatickým lotosovým domácím porodům.

Ve svých 21 letech se mi otevřel neznámí svět ve kterém jsem si sama hledala cestu. Dnes mám okolo sebe již silnou komunitu maminek a zároveň kupu zkušeností které s velkou radostí předávám dál.

S manželem milujeme organizování retreatů, rituálů a událostí spojené s osobním rozvojem.

Nevětší rozvoj nám však přináší naše děti. Od chvíle založení naší rodiny jsme vstoupili do konceptu MY a to sebou přináší úplně jiný prožitek života, než když člověk žije jen sám za sebe. Rozhodli jsme se pořádat eventy i pro rodiny protože víme, že když jsou děti součástí přináší silné kvality. Naše eventy jsou tvořené tak, aby každý z rodiny měl dost prostoru sám pro sebe a zároveň pro prožitky s celou svojí rodinou. 

Ebook pro maminky "Péče o střevní mikrobiom"

Jak pečeovat o svůj mirkobiom v těhotenství?

Jaký má vlivl na miminko v bříšku?

Jak pečovat o mikrobiom miminka?

A jaké jsou základní prevence nemocí a jak základní nemoci řešit?

To vše a více v ebooku

První pomoc v šesti nedělí

Jelikož jsem prožila po prvním porodu poporodní deprese, při druhém těhotenství jsem dělala vše proto abych šestinedělí zvládla v klidu. Vytvořila jsem pro sebe ucelený systém pomoci, který jsem zabalila do krabičky. Skvěle mi to pomohlo i v třetím šestinedělí. Vřele doporučuji

Přebalování aneb od bezplenkové metody až k papírovým plénám

Jako novopečená maminka jsem byla nadšená do všech alternativních možností. Pečlivě jsem se připravovala na příchod miminka a tak jsem i absolvovala kurz bezplenkování. Praxe tří dětí mi však přinesla rozmanité zkušennosti. Od beplenkování jsem přešla k látkovým plenám a tak jsem dala dohromady video, kde popisuji své zkušenosti a jak se v tom velkém světě vyznat.

Nakonec u třetího mimnka jsem plně na eko papírových plenkách a jsem za ně nesmírně vděčná. 

O živé stravě a její výhodě pro děti

Jídlo je pro maminky obrovské téma a tak jsem se v tom plácala dlouho i já. Tohle video nepopisuje mojí cestu, ale přináší pohled Zuzany dnes už Noah která se zaměřuje na živou stravu, která mi rozhodně dává smyls. Moje cesta stravování mě a dětí bude popsána v jiném projektu. 

Pohádky o Astrálkovi

Když jsem čekala svého prvního syna přišel za mnou můj kamarád Josef s nápadem psát transformační pohádky pro děti. A tak vznikl náš projekt "Jednoduše transformační" v rámci kterého jsme vytvořili tři pohádky o Asrálkovi, transformační pexeso, zápisník vděčnosti, online program "Navždy vděčný" a i aplikaci do telefonu "Navždy vděčný" a divadelní hru s písničkami.

Projekt je již dneska u konce, ale knihu Astrálka i zápisník můžeš zakoupit zde: wwww.dreamreel.cz

Tady úvodní video našeho projektu a pro mě taková vzpomínka na své já v roce 2016.

a tady web Astrálka : www.astralek.cz

Těhotenské a mateřské kruhy 

Při druhém těhotenství jsem se potřebovala obklopovat těhotnými ženami. Věděla jsem že v tu chvíli mi nejvíce porozumí jiná těhotná žena. Dodnes vnímám, že maminky pro sebe mají speciální druh pochopení a těžko se zkušenost každého mateřství (jak pro prvorozené, tak pro druhorozené atd.) dá předat. Proto jsem vytvořila možnost pro maminky se potkávat v rámci těhotensko - mateřských kruhů. Vedla jsem dva roky jak těhotenské tak kojící kruhy kde se vytvořily krásná přátelství. Těhotné ženy i maminky s malými miminky v sobě stále mají touhu být součástí ženských kruhů a proto jsem vytvořila mateřské kruhy na míru potřebám maminek.

Video z jednoho setkání.

220625_SimcaAdam_svatba (165 of 258).jpg
bottom of page