top of page
W&C_instagram_zeď (20).jpg

Rituály ze života

I přesto že se život točí v cyklech a různé momenty se nám opakují, jsme jiní a jinak stejné chvíle prožíváme. Proto abychom svoji jinakost prozkoumali, zastavili se a objevili se, slouží rituály ze života. Jsou to chvíle které se můžou zdát obyčejné, jako třeba každoroční narozeniny, ale tyhle momenty v sobě ukrývají obrovskou sílu, stačí se jen zastavit a podívat se na ně jinak. 

Rituály že života také můžu pomoci přinést určitou kvalitu do našeho života, která se nám samotným těžko nachází a kotvý. 

Na míru, je to možné?

Dle zvoleného tématu se domluvíme individuálně na průběhu. Dáme si schůzku před kdy já vyslechnu všechny potřeby a poté navrhnu rituál na míru.

Terapeutický učinek 

Každý rituál má přesah do úrovní těla, mysli i ducha. Spouští procesy a proto je skvělé mít oporu a vedení. Rituál má své vědomí které nás vede a je dobré cítit i momenty které nemusí být vždy jen úsměvné.

O samotě, nebo ve skupině?

Je zcela na tobě, jestli si zvolíš být jen intimní atmosféře, nebo ve velké skupině přátel. Z počátku tvé představy můžou být jiné, než pak rituál přinese a ukáže. 

Kde se rituál uskuteční?

Můžeme být v přírodě, v intimitě domova, nebo si pronajmout velkou tančírnu, jógové studio, či retreatové centrum. Záleží na tobě a tvých potřebách.

Rituál jako dárek 

Pokud cítíš, že někdo tobě blízký by si rituál přál, můžeš mu ho objednat jako překvapení. Můžeme s spolu domluvit a sorganizovat tak dárek pro tvého blízkého. 

Péče po

Budu tu pro tebe po 21 dnech kdy rituál transformuje procesy ve tvém životě. Dáme si pak závěrečnou schůzku kdy do uzavřeme a opečujeme tvé potřeby.

Cena rituálu je cca 6000 Kč může se lehce lišit dle individuálních potřeb
V ceně: 1h konzultace před, kompletní organizace rituálu, zajištění prostoru ( cena se bude odvíjet i od nájmu za prostor), komunikace se všemi účastníky a jejich organizace, dekorace prostoru, provedení rituálu cca 3h, ceremoniální kakao, či léčivý čaj wayusa pro všechny zúčastněné, závěrečná integrační konzultace po 21 dnech cca 1h

bottom of page