top of page
103.jpg

Ženské přechodové rituály

Máš pocit, že život bez rituálů byl prostě nebyl ono? Je to potřeba tvé podstaty procházet v kruhu žen momenty svého života a jasně si v sobě kotvit velké změny které se ti ději? Jestli ne a nechápeš co tady píšu, tak tě zvu aby sis vzpomněla na to, jak si jako malá holčička toužila po svatbě. Svatební rituál je v naší kultuře posledním celospolečensky zcela uznávaným rituálem a je v nás silně ukotven. Potřeba rituálnosti je ale v nás, ženách silná a netýká se jen svatby. Ženských rituálů je celá škála a já ti tady ukáži jak probíhají v mém pojetí.

V souladu s tebou

Každý rituál tvořím individuálně na míru tvých potřeb. I když máme daný záměr a téma, není problém sestavit si rituál, tak aby padl přesně na míru tvé autenticitě. Proto se i délka může měnit většinou je to okolo cca 3 hodin.

Péče před i po

Proces který se s rituálem pojí trvá 21 dní a proto budeme spolu ve spojení po celou tuto dobou. Do balíčku patří setkání se před otevření tématu a procesu, poté realizace rituálů a následná integrační schůzka.

V kruhu svých blízkých

Je skvělé přizvat k rituálu své blízké přítelkyně, nebo ženy z rodu, anebo ženy které cítíš jako významné ve svém životě. Já se všemi spojím, utvořím pro tebe skupinu, kterou povedu a tak se nemusíš o komunikaci ohledně rituálu s nimi starat. 

Kde rituál probíhá?

Místo kde se rituál uskuteční můžeš nechat buď na mě a já ho vytvořím jako překvapení, anebo se spolu domluvíme dle tvých přání.

Nemusíme být jen s ženami

Rituál nemusí být čitě v ženském kruhu, můžeme přizvat i tvé děti, zvířata či partnera.

Jak poznat který rituál je právě teď pro tebe?

Témat které se nabízí je mnoho. Zvu tě k vědomé procházce lesem kdy si položíš na začátku otázku "Jaký rituál mám teď podstoupit?" Po cestě sleduj znamení a na konci budeš mít odpověď a pak se můžeme spolu domluvit. 

Cena rituálu je cca 6000 Kč může se lehce lišit dle individuálních potřeb
V ceně: 1h konzultace před, kompletní organizace rituálu, zajištění prostoru ( cena se bude odvíjet i od nájmu za prostor), komunikace se všemi účastníky a jejich organizace, dekorace prostoru, provedení rituálu cca 3h, ceremoniální kakao, či léčivý čaj wayusa pro všechny zúčastněné, závěrečná integrační konzultace po 21 dnech cca 1h

bottom of page