top of page
103.jpg

Ženské přechodové rituály

Máš pocit, že život bez rituálů by prostě nebyl ono? Je to potřeba tvé podstaty, procházet, v kruhu žen, momenty svého života a jasně si v sobě kotvit velké změny, které se ti ději? Jestli ne, a nechápeš, co tady píšu, tak tě zvu, aby sis vzpomněla na to, jak si jako malá holčička toužila po svatbě. Svatební rituál je v naší kultuře posledním celospolečensky zcela uznávaným rituálem a je v nás silně ukotven. Potřeba rituálnosti je ale v nás, ženách, silná a netýká se jen svatby. Ženských rituálů je celá škála a já ti tady ukážu, jak probíhají v mém pojetí.

V souladu s tebou

Každý rituál tvořím individuálně, na míru tvým potřebám. I když máme daný záměr a téma, není problém sestavit si rituál tak, aby padl přesně na míru tvé autenticitě. Proto se i délka může měnit. Většinou je to okolo 3 hodin.

Péče před i po

Proces, který se s rituálem pojí, trvá 21 dní, a proto budeme spolu ve spojení po celou tuto dobou. Do balíčku patří setkání se před otevření tématu a procesu, poté realizace rituálu a následná integrační schůzka.

V kruhu svých blízkých

Je skvělé přizvat k rituálu své blízké přítelkyně, nebo ženy z rodu, anebo ženy, které cítíš jako významné ve svém životě. Já se se všemi spojím, utvořím pro tebe skupinu, kterou povedu, a tak se nemusíš
o komunikaci s nimi, ohledně rituálu, starat. 

Kde rituál probíhá?

Místo, kde se rituál uskuteční, můžeš nechat buď na mně a já ho vytvořím jako překvapení, nebo se spolu domluvíme dle tvých přání.

Nemusíme být jen s ženami

Rituál nemusí být čitě v ženském kruhu, můžeme přizvat i tvé děti, zvířata, či partnera.

Jak poznat který rituál je právě teď pro tebe?

Témat, které se nabízí, je mnoho. Zvu tě k vědomé procházce lesem, kdy si položíš na začátku otázku "Jaký rituál mám teď podstoupit?" Po cestě sleduj znamení a na konci budeš mít odpověď, a pak se můžeme spolu domluvit. 

Cena rituálu je přibližně 6000 Kč (může se lehce lišit dle individuálních potřeb).

V ceně: 1h konzultace před, kompletní organizace rituálu, zajištění prostoru (cena se bude odvíjet i od nájmu za prostor), komunikace se všemi účastníky a jejich organizace, dekorace prostoru, provedení rituálu (cca 3h), ceremoniální kakao, či léčivý čaj wayusa pro všechny zúčastněné, závěrečná integrační konzultace po 21 dnech (cca 1h).

bottom of page